Участь в Конкурсі міні - грантів ДТЕК "Місто своїми руками"

   
Проект "Здорова дитина - майбутнє країни"

Здорові діти – це найцінніший скарб сьогодення та майбутнє держави. Тому саме свій проект ми назвали «Здорова дитина — майбутнє країни!».

Заняття спортом корисні для розвитку і зростання дитини, він укріплює кістки, покращує фізичне самопочуття шляхом зміцнення серцево-судинної і легеневої системи, допомагає дитині краще володіти своїм тілом і попереджає надлишкову вагу.Спорт також прекрасний інструмент соціалізації, він випрацьовує концентрацію, терпіння, дисципліну. Відвідування спортивних занять  також чудовий спосіб завести нових друзів. Нарешті спорт може позитивно вплинути на характер дитини, боязкі будуть завойовувати довіру і самовиражатися в командних видах спорту.Ми прагнемо створити умови для повноцінного фізичного, творчого та спортивного розвитку для дітей-вихованців. Побудувати сучасний, екологічно безпечний  і дуже потрібний спортивний майданчик Основна ідея – це зацікавлення та  залучення дітей до занять спортом, піклування про своє здоров’я, надання переваги активному відпочинку та профілактика шкідливих звичок.



Проект "Сенсорна кімната "Снузлін" - чарівний світ сенсорних стимулів"



  В КДНЗ «Казка» функціонують 8 груп загального розвитку та одна логопедична група. Як показує діагностика дітей дошкільного віку обстежених на психолого – медико – педагогічноному консиліумі  за останні роки збільшилась кількість дітей з особливими потребами. Так на сьогоднішній день виявлено 53 дитини які мають різні види захворюваності логопедичної та психологічної спрямованості. Крім того медичний огляд  дітей закладу показав зниження зору у малюків.  І тому, з огляду на пошуки інноваційних підходів, нововведень   закладу стало пріоритетом відкриття сенсорної кімнати, оснащеної за допомогою батьків інтерактивним устаткуванням.    Заняття в сенсорній кімнаті позитивно впливають на розвиток  як здорових дітей, так і дітей з вадами зору і розладами  мови. Ми прагнемо створити умови для повноцінного фізичного, психічного  розвитку для дітей-вихованців.


Комментариев нет:

Отправить комментарий